Bilgisayara Bilgi & Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilgisayara Bilgi-Paylaşım Platformu

AnasayfaToplistLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Microsoft Açığıyla Hacklemek (Hiç Hacklememiş Olanlar Denesin!)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
caN
Admin

Www.Bilgisayara.Net
Admin
caN

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 26/10/08 Mesaj Sayısı : 791 Nerden : Ankara İş/Hobiler : Internet & Kitaplar Lakap : WebMaster
Microsoft Açığıyla Hacklemek (Hiç Hacklememiş Olanlar Denesin!) Vide
MesajKonu: Microsoft Açığıyla Hacklemek (Hiç Hacklememiş Olanlar Denesin!)   Microsoft Açığıyla Hacklemek (Hiç Hacklememiş Olanlar Denesin!) I_icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 2:31 pm

Ben Hiç Hack Yapamadım Diyenler Mutlaka Bunu Denesin

Size Vereceğim açık sadece Türk sitelerinde oldugu için Hacklemek yerine uyarı düşmenizi rica ediyorum

Şimdi herzamanki gibi googlemizi açıyoruz ve cilekportal yazıp aratıyoruz.

Karşımıza çıkan siteleri tek tek deniyeceğiz fakat ilk sıralarda portalın scriplerini verdikleri için çıkmış onlarda denemeyin

Bir örnekle anlatmak daha basit olacaktır.
www.xxx.com/book Bunun yerine com/dan sonrasını silip db/sistem.mdb yazıp data bası indiriyoruz.

cilekportal açıgı olan her sitede db/sistem.mdb bu uzantıyla databası indiririz.Sıra geldi databasdaki verileri okumaya accessi olanlar üyelerden adminin şifresini alabilirler.Daha sonra girişten girip yönetim panelinde istediğimizi yapabiliriz.

not: ilk hackleriniz bunun gibi basit hacklerle olsun ilk başladıgınızda microsoftun acıklarını taramakla başlamayın
http://www.BilgisayarA.net

Microsoft Açığıyla Hacklemek (Hiç Hacklememiş Olanlar Denesin!)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası